В аеропорту Гамбурга в понеділок, 4 лютого, проходить попереджувальний страйк персоналу, який обслуговує наземні транспортні засоби аеропорту. Організатором виступає профспілка Verdi, яка закликала своїх членів припинити роботу на весь день, починаючи з 3 години ночі, передає DW.

Профспілка попередила про можливі перебої в роботі аеропорту. Однак реальні масштаби оцінити складно, оскільки поки неясно, скільки саме людей приєднаються до страйку. Оператор гамбурзького аеропорту порадив пасажирам запастися часом, здавати мінімальну кількість багажу і по можливості обмежитися ручною поклажею.

На 4 лютого заплановано 388 рейсів - 194 вильоту і 194 посадки. За попередніми даними, скасовані 58 рейсів.

Verdi домагається підвищення зарплати на 275 євро в місяць для майже однієї тисячі співробітників наземних транспортних служб гамбурзького аеропорту. Ці співробітники, в числі іншого, відповідають за процес завантаження багажу та доставку пасажирів до літаків на автобусах. 

Два тижні тому, 15 січня масштабний страйк охопив одразу вісім аеропортів Німеччини. В аеропортах страйкував персонал, що відповідає за безпеку. Це призвело до серйозних збоїв у розкладі польотів.

Print Friendly, PDF & Email