Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук мав зустріч зі спікером Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, під час якої передав список із військовими потребами України. Про це Стефанчук повідомив у п’ятницю, 16 вересня, у Facebook.

«Це розмова справжніх друзів. Розмова про звірства росіян, тортури мирних жителів в Ізюмі і багатьох містах, які росіяни прийшли «звільняти»… Про санкції проти РФ, заборону видачі віз росіянам і російську пропаганду. І, звісно, про підтримку. Підтримку України! Нам потрібна зброя – список із військовими потребами передав шановній Ненсі Пелосі», – написав Стефанчук.

Він подякував США за лідерство у консолідації світової підтримки України. Також голова ВР висловив подяку Конгресу США за виділення з початку повномасштабної російської агресії майже 53,6 млрд доларів.

Стефанчук також зазначив, що Україна та США солідарні в тому, що ніхто не має права малювати нову карту світу і нав’язувати іншим країнам свої імперські амбіції.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що президент США Джо Байден схвалив виділення військової допомоги Україні. Сьогодні стало відомо, що військова допомога на $600 млн міститиме снаряди для систем HIMARS, боєприпаси, снаряди, протиартилерійські радари, прот

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email