19 грудня на Софійській площі відбудеться святкове відкриття новорічної ялинки, встановлювати яку почнуть вже 8-9 грудня. Про це повідомив організатор новорічних святкувань та засновник проекта «Folk Ukraine» Ігор Добруцький, передає УНІАН. 

«Ялинка в цьому році буде уніфікована. На ній буде багато як живих гілок, так і самої ялинки. Але остаточний варіант побачите під час установки 8-9 грудня. Що стосується її оформлення, то воно буде виконано в холодних тонах. Висота ялинки в цей раз буде трохи менше, ніж в минулому році, щоб не конкурувати з Софією Київською — 27 метрів разом з верхівкою. Також ялинку прикрасять іграшками у вигляді кришталиків», — розповів Добруцький.

Крім того навколо встановлять екран, довжиною більше 50 метрів, який цілодобово буде випромінювати північне сяйво. На екрані також буде можна записати новорічне привітання, повідомив організатор.

Урочисте відкриття новорічної ялинки на Софійській площі відбудеться 19 грудня о 19.00. Однак першою в цьому році засяє ялинка на Контрактовій площі. Вона запрацює 15 грудня о 16:00.

Print Friendly, PDF & Email