У січні українці отримували на 21,3% менше субсидії в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Про це повідомили в Держстатистики, передає УНН.
«Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в січні 2019 року зменшився в порівнянні з відповідним періодом 2018 року на 21,3% і склав 915,9 грн», – йдеться в повідомленні.
У січні домогосподарствам призначено субсидій на 336,6 млн грн, у відповідному періоді 2018 го – 204,7 млн грн.
За субсидіями на оплату комуналки в січні звернулися 279,4 тис. Домогосподарств, що на 55,5% більше, ніж в січні 2018 року.
Призначили в січні субсидії 367,5 тис. Домогосподарств. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість таких домогосподарств збільшилась в 2,1 рази.
Так, в січні субсидії на оплату комуналки отримували 3,649 млн домогосподарств.
Дані наведено без урахування тимчасово окупованій території АРК, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.