Стало відомо, хто опинився в «азовському пакету» санкції, пов’язаних з інцидетом в Керченській протоці. Згідно з наявною інформацією, в списку з восьми осіб вказані такі прізвища: Станкевич, Шеїн, Басов, Саляєв, Шипіцин, Шатохін, Ромашкін, Щербаков. Однак встановити, ким конкретно є ці люди, складно, пише Інтерфакс-Україна.

Раніше повідомлялося, що ці вісім осіб — російські військовослужбовці та представники ФСБ.

Вищезазначені особи будуть додані до вже наявного списку індивідуальних санкцій, введених Євросоюзом в березні 2014 роки за дії, що підривають або несуть загрозу для територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України. Рішення буде прийнято до кінця цього тижня.

Санкції проти восьми росіян, як і проти всіх, хто фігурує в цьому списку, будуть введені в вигляді заборони на в’їзд і заморожування активів. На сьогодні в списку знаходяться 153 людини і 40 компаній, термін дії санкцій для яких закінчується 15 березня. Цей пакет санкцій ЄС продовжує кожні півроку.

Нагадаємо, що Євросоюз зняв санкції з Андрія Клюєва, який був головою адміністрації екс-президента України Віктора Януковича

Print Friendly, PDF & Email