Кінотеатр «Київ» не змінить свого цільового призначення навіть у разі зміни орендаря. Про це під час прес-брифінгу сказав заступник голови КМДА Володимир Слончак. Більш того, перед укладанням договору оренди, балансоутримувач має спочатку укласти охоронний договір із Департаментом охорони культурної спадщини, у якому також буде прописано цільове призначення будівлі – кінотеатр.

Орендаря майнового комплексу кінотеатру «Київ» визначать на прозорому конкурсі з передачі будівлі кінотеатру в орендне користування для здійснення кінопоказів та проведення культурно-мистецьких заходів.

«За попередніми планами відкритий конкурс на оренду приміщення цілісного майнового комплексу кінотеатру «Київ» буде проведено протягом 1-1,5 місяці», – сказав Володимир Слончак. Він повідомив, що спочатку має бути визначена ринкова вартість будівлі кінотеатру та виконаний розрахунок орендної плати. Потім – проведення процедури вивчення попиту та, власне, подальше проведення конкурсу на право оренди.

Володимир Слончак також повідомив, що орендна ставка буде однозначно вищою, ніж зараз. За його словами, наразі орендар сплачує місту всього 47 тисяч гривень на місяць за приміщення площею 7 131 кв. м, при цьому, надає площі у суборенду за значно вищою ціною.

За словами заступника голови КМДА, переможцем конкурсу буде той, хто не просто погодиться виконувати умови договору оренди, а й запропонує найбільш вигідну ціну. Орієнтовно, стартова пропозиція орендної плати за майновий комплекс кінотеатру «Київ» становитиме не менше 700 тисяч гривень.

Крім того Володимир Слончак наголосив, що фестивальний профіль у рамках, у тому числі, меморандуму між КМДА та кінофестивалем «Молодість» так само буде ключовим.

Print Friendly, PDF & Email