Влада США намагалася укласти з лідерами Саудівської Аравії секретну угоду для нарощування глобального видобутку нафти. Про це у неділю, 4 грудня, повідомляє Bloomberg.

"Члени Республіканської партії Палати представників США анонсували розслідування інформації про провалену "секретну угоду для нарощування видобутку" між адміністрацією Байдена та Саудівською Аравією", – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що за даними New York Times, чиновники Держдепу і Ради Нацбезпеки США намагалися таємно домовитися з Саудівською Аравією про збільшення видобутку нафти країнами ОПЕК+ до виборів у США, що відбулися в листопаді. У серпні ОПЕК+ оголосив про зменшення видобутку, чим зашкодив президенту Байдену.

"Якщо Адміністрація домовляється про секретні угоди на шкоду американським виробникам енергії та в політичних цілях, американський народ заслуговує це знати", - сказав один з ініціаторів розслідування, член палати представників Джеймс Комер.

Bloomberg додає, що в Палаті представників, контроль над якою наступного року перейде до Республіканської партії, вже було оголошено про кілька розслідувань з енергетичної політики чинної Адміністрації США.

Print Friendly, PDF & Email