Представники державних адміністрацій та міністри оборони України та США обговорили підтримку у сфері безпеки у протидії повномасштабній військовій агресії РФ.
Сполучені Штати Америки продовжать надавати військову, фінансову та гуманітарну допомогу Україні у протистоянні з Російською Федерацією. Про це у суботу, 18 березня, йдеться у заяві прес-служби Білого дому, зробленій за підсумками онлайн зустрічі військового керівництва України, президента та представників державних адміністрацій з американською стороною.

У повідомленні сказано, що сторони обговорили підтримку в галузі безпеки у протистоянні повномасштабній військовій агресії РФ, а також оновлену інформацію щодо ситуації на фронтах.

Представники Штатів запевнили українську сторону у "невпинній підтримці США Збройних сил України під час жорстокого протистояння з Росією".

"Українські офіційні особи надали оновлену інформацію про умови на полі бою і висловили вдячність за допомогу США в галузі безпеки, що триває", - йдеться в публікації.

Також у Білому домі зазначили, що офіційні особи США підтвердили "непохитну підтримку" Штатами України, "оскільки вона захищає свій суверенітет та територіальну цілісність".

Print Friendly, PDF & Email