Адміністрація США приступила до активного вивчення потенційних місць в різних країнах для проведення другої зустрічі глави Білого дому Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина, незважаючи на те, що переговори між двома державами, схоже, зайшли в глухий кут. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на телекомпанію CNN.

Пошук відповідного місця для нового саміту двох лідерів почався до того, як Трамп заявив в середу про те, що його зустріч з Кім Чен Ином пройде «в не настільки віддаленому майбутньому». Як повідомляється, Вашингтон не консультується з даного питання з представниками Південної Кореї, які раніше дали зрозуміти, що для них краще було б, якщо саміт пройшов би у будь-якій з азіатських країн. У КНДР заявляли, що чергова зустріч двох лідерів повинна відбуватися в Пхеньяні, зазначає CNN. Серед можливих місць проведення саміту називаються також В’єтнам, Індонезія, Монголія, штат Гаваї, демілітаризована зона між КНДР і Південною Кореєю, повідомляє телеканал.

CNN підкреслює, що планування саміту перебуває на найбільш ранній стадії і може зайняти ще декілька місяців. За даними телекомпанії, через логістичну проблему як мінімум одну країну, що фігурувала в списку потенційних місць для проведення зустрічі на вищому рівні, вже довелося вилучити.

Як повідомляється, Білий дім зв’язувався з представниками КНДР, запропонувавши в якості можливого місця зустрічі Швейцарію, проте сторонам не вдалося домовитися з приводу того, як туди буде добиратися Кім Чен Ин. Сінгапур, де проходив перший саміт, в цей раз поки, за даними джерел, не розглядається.

 

Print Friendly, PDF & Email