Новий пакет фінансування спрямований на те, щоб допомогти Україні зміцнити оборону у середньостроковій та довгостроковій перспективі, стверджують джерела.

Адміністрація США оголосить про надання рекордного пакету військової допомоги Києву на 3 млрд доларів на День Незалежності України 24 серпня. Про це повідомляє Associated Press із посиланням на неназваних офіційних осіб у вівторок, 23 серпня.

Ці гроші підуть на фінансування контрактів на постачання дронів, озброєнь та іншого обладнання, яке «може не з’явитися на полі бою протягом року або двох».

Кошти також підуть на навчання та оснащення українських військ, щоб забезпечити їхню боєздатність «на довгі роки».

Наголошується, що на відміну від попередніх пакетів, нове фінансування значною мірою спрямоване на те, щоб допомогти Україні зміцнити оборонну позицію у середньостроковій та довгостроковій перспективі. Попередні поставки були зосереджені на невідкладних потребах України в зброї та боєприпасах.

Станом на сьогодні США надали Україні військову допомогу на суму близько 10,6 млрд. доларів.

Нагадаємо, минулого тижня США оголосили про черговий пакет військової допомоги Україні на 775 млн доларів, який включає боєприпаси для РСЗВ HIMARS та 105-мм гаубиці.

Також ЗМІ повідомляли, що пізніше США передадуть Києву керовані снаряди Excalibur.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email