Північна Корея направляє Росії боєприпаси через Близький Схід та країни Африки. Про це у середу, 2 листопада, заявив офіційний представник Держдепу США Нед Прайс.

Він зазначив, що влада США планує використати усі свої можливості для того, щоб перешкодити передачі озброєнь від Північної Кореї до Росії.

"Як ми використовуємо усі можливості і використовуватимемо усі можливості для протидії іранським постачанням зброї до Росії, так само ми робитимемо це щодо поставок зброї з КНДР до Росії. Є діючі санкційні механізми, ми подивимося на додаткові інструменти та повноваження, які б могли бути задіяні", - заявив Прайс.

Він також додав, що США вимагають від усіх країн, які мають можливість, вплинути на КНДР.

Раніше у Білому домі заявили, що Північна Корея таємно постачає артилерійські снаряди Росії на тлі дефіциту боєприпасів у країні-агресорі. При цьому КНДР приховує реальне призначення поставок боєприпасів.

Перед цим газета The New York Times із посиланням на розсекречені дані розвідки США повідомила, що Росія "у розпачі" купує мільйони снарядів і ракети у Північної Кореї.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email