Адміністрація США працює над запитом щодо додаткового фінансування для України. Він може бути готовий до розгляду в Конгресі цієї осені. Про це заявив голова відділу закупівель армії США Дуг Буш, передає CNN.

За його словами, адміністрація "працює над пакетом документів, який Конгрес має розглянути цієї осені". Однак, деталі ще мають визначити в Управлінні бюджету Штатів.

"Але я думаю, що у нас будуть дуже вагомі аргументи, і ми сподіваємося отримати підтримку Конгресу для подальшого фінансування - зокрема, для збільшення виробництва боєприпасів та закупівель боєприпасів для підтримки України", - розповів Буш.

Варто зазначити, що Білий дім не планував запитувати у Конгресу нову фінансову допомогу для України до кінця фінансового року, який у Штатах настає наприкінці вересня.

У публікації CNN озвучується думка, що дефіциту фінансування, зважаючи на все, не сталося, оскільки Пентагон раніше переоцінив суму на 6,2 мільярда доларів, витрачену на озброєння для України. Зараз на ці гроші готується новий пакет допомоги Україні.

Print Friendly, PDF & Email