Під час підготовки України до контрнаступу США закликали Київ обмежити операцію по цілям та географії, щоб уникнути надмірного розпорошення сил та «застрягання» на кількох фронтах водночас. Про це в середу, 31 серпня, пише CNN з посиланням на численні джерела на Заході та в Україні.

За словами джерел, дискусії між Україною та США передбачали участь у «військових іграх» — аналітичних вправах, які мали на меті допомогти українським військовим зрозуміти, які сили їм потрібно буде зібрати, щоб досягти успіху за різних сценаріїв.

«Спочатку ЗСУ розглядали можливість ширшого контрнаступу, але в останні тижні звузили свою місію на півдні, у Херсонській області», — пояснили джерела.

У свою чергу, речник Пентагону бригадний генерал Пет Райдер підтвердив CNN, що США ведуть регулярний діалог між військовими на багатьох рівнях з Україною.

«Ми не коментуватимемо особливості цих взаємодій. Загалом, ми надаємо українцям інформацію, щоб допомогти їм краще зрозуміти загрози, з якими вони стикаються, і захищають свою країну від російської агресії. Зрештою, остаточні рішення щодо своїх дій ухвалюють українці», — сказав Райдер.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email