Наразі рівень води впав на 50 см, і в наступні години він падатиме, стверджують у ГУ ДСНС Дніпропетровської області.

У Кривому Розі ситуація стабілізується: рівень води у річці Інгулець стрімко падає, рятувальники та інші фахівці працюють в екстремальних умовах. Про це на виїзному брифінгу сказав начальник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

«Була своєчасно організована робота штабу, прийняті професійні рішення. Адже вода прибувала щогодини на 40 см і досягла двох метрів у деяких місцях. Зараз рівень води впав на 50 см, і в наступні години він падатиме, адже води у русло річки Інгулець надходить значно менше», – сказав він.

У ліквідації наслідків ракетної атаки було задіяно відразу 14 одиниць спеціальної інженерної техніки і близько 100 осіб (ДСНС та профільні підприємства).

У соцмережах повідомляють, що залишаються підтопленими 79 із 116 приватних житлових будинків і присадибних ділянок.

«Робота дуже важка, дуже швидкісна течія та екстремальні умови», – сказав керівник ДСНС Дніпропетровщини.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що через загрозу підтоплення вночі було евакуйовано кілька сотень людей із більш як 30 вулиць, які перебували у зоні ризику. Водопостачання було відновлено через три години після обстрілу, який призвів до підвищення рівня води у річці.

«Але було виявлено ще одне місце удару ракети Кинджал. Наразі йде наповнення системи, якщо не виникне додаткових проблем, то вже надвечір вода буде», – додав Вілкул.

У разі виявлення проблем, їх обіцяють оперативно усунути.

«Було чотири ракети Кинджал, це найдорожчі ракети, і три – Іскандер. Усі удари були виключно по цивільній інфраструктурі. Одна з ракет поцілила у гідроспоруду в Інгулецькому районі, шість ударів – у районі Карачунівського водосховища – основного резервуару води у нашому місті. Тобто фактично це була спроба окупантів змити водою частину Кривого Рогу – фактично терористичний акт проти цивільних людей», – стверджує Вілкул.

Роботи тривають, до кінця дня влада міста обіцяє повністю ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації, що виникла через обстріл.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email