Проте ступінь протистояння на фронті найближчої осені багато в чому залежатиме від погодних умов. Адже через розмоклі дороги логістика стане практично неможливою.

У жовтні в Україну можуть повернутися бійці Збройних Сил, які стажуються в Європі. Генштаб ЗСУ може використовувати як перевагу на фронті близько 10-15 тисяч цих військовослужбовців, які освоїли нове західне озброєння. Таку думку в інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Михайло Жирохов.

Відповідаючи на запитання, чи можуть восени бути великі зміни на фронті, він заявив:

«Цілком очевидно. Оскільки до жовтня закінчує навчання корпус українських добровольців, який був направлений до Європи».

Зокрема, йдеться про такі країни, які прийняли українських військових на навчання, як Велика Британія, Німеччина, Польща та Литва.

«Цілком ймовірно, що Генеральний штаб ЗСУ захоче використати цю перевагу. Однак на якому напрямку і як — мені це зовсім не зрозуміло», — припустив експерт.

Водночас Жирохов зауважив, що ступінь протистояння на фронті найближчої осені багато в чому залежатиме від погодних умов.

«Польові дороги, особливо на Херсонщині, на Донбасі розмокають, тому доставка, логістика стає практично неможливою. Активні бойові дії практично завмирають до зими, поки все це не підмерзне. Але може підмерзнути, а може й ні», — уточнив експерт.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email