Із 16 березня у зв’язку із реконструкцією буде перекрито Шулявський шляхопровід та організовано рух транспорту прилеглими вулицями. Про це повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. 

Роботи з демонтажу існуючого шляхопроводу планується розпочати 17 березня. Передбачається, що перші роботи включатимуть в себе демонтаж контактної мережі, демонтаж опор освітлення, демонтаж карнизних блоків, демонтаж консолей тротуарів, розбирання асфальтно-бетонного покриття, демонтаж самих балок прогонових будов та частковий демонтаж ростверків.

До кінця 2019 року заплановано завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок (довжина – 741 м), ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

Стосовно зміни руху транспорту в КМДА зазначають: «Рух транспорту в напрямку Олександра Довженка – Вадима Гетьмана відбуватиметься вулицями Антона Цедіка та Петра Нестерова, з виїздом на проспект Перемоги. Для цього на перетині вулиці П. Нестерова та проспекту Перемоги влаштовано тимчасовий світлофорний об’єкт. Далі – проспектом Перемоги до перетину з вулицею Гарматною – на зазначеному перехресті також влаштовується тимчасовий світлофорний об’єкт для забезпечення можливості лівого повороту на вулицю Гарматну. Далі – вулицею Гарматною та вулицею Виборзькою забезпечуватиметься виїзд на вулицю В. Гетьмана.

Рух транспорту в напрямку В. Гетьмана – О. Довженка буде організовано існуючим реконструйованим з’їздом на проспект Перемоги з можливістю перетину проспекту та виїздом на вулицю О. Довженка реконструйованим з’їздом, де також влаштують тимчасовий світлофорний об’єкт». 

Крім того вулиця А. Цедіка (до перетину з вулицею П. Нестерова) та вулиця П. Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

Читайте також: ПІДВОДНІ КАМЕНІ РЕКОНСТРУКЦІЇ ШУЛЯВСЬКОГО МОСТУ

Print Friendly, PDF & Email