Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час телефонної розмови з президентом США Джо Байденом обговорив війну в Україні. Про це повідомив заступник прес-секретаря уряду Німеччини Вольфганг Бюхнер, повідомляє Укрінформ.

"Федеральний канцлер і президент засудили триваючі обстріли з боку РФ цивільної інфраструктури, зокрема, об'єктів енергопостачання в Україні. Йшлося також про російські загрози та необґрунтовані звинувачення з боку Росії на адресу України щодо використання так званої брудної бомби", - зазначив співробітник прес-служби.

За його словами, обидва політики підтвердили свою рішучість продовжувати підтримувати Україну в міру своїх можливостей.

Крім того, глава німецького уряду поінформував американського президента про хід та результати своєї поїздки до Пекіна.

"Обидва визнали чітку заяву лідера Китаю Сі Цзіньпіна, який виступив проти використання ядерної зброї, а також проти загрози її використання", - зазначив Бюхнер.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email