Німеччина разом з іншими країнами могла б надати допомогу Україні у зміцненні артилерії та сил протиповітряної оборони. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц під час виступу у Празі, повідомляє Spiegel.

При цьому Шольц наголосив, що підтримка України має бути постійною та стабільною. За його словами, разом із Нідерландами ФРН уже ініціювала розподіл такої роботи між усіма партнерами України.

«Наприклад, Німеччина могла б пріоритетно дбати про підтримку розвитку протиповітряної оборони та артилерії ЗСУ… Ми повинні швидко домовитися про таку систему скоординованої підтримки, і щоб вона була… надійною, і, головне, тривала стільки, скільки потрібно», — зазначив Шольц.

Він також нагадав, що вартість останнього німецького пакету військової допомоги – 600 млн євро.

«Наша мета — це сучасні ЗСУ, які завжди готові захищати свою країну», — додав канцлер.

Крім того, Шольц висловився за створення спільної з європейськими сусідами системи протиповітряної оборони, зазначивши, що це зіграє на загальну безпеку і буде дешевшим і ефективнішим, ніж якщо кожна країна посилюватиме цей напрямок окремо для себе.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email