Російські офіцери і солдати, які мають досвід безпосередньої участі у війні, регулярно висміюють Шойгу через його неефективне і далеке від дійсності керівництво, зазначили у британській розвідці.

У російській армії висміюють міністра оборони Сергія Шойгу, який не має військової освіти і військового досвіду і не здійснює реального керівництва військами в Україні. Про це повідомляє міністерство оборони Великобританії у Twitter у понеділок, 29 серпня.

Вказано, що недавно незалежні російські ЗМІ повідомили, що через проблеми, з якими Росія стикається у війні проти України, Сергія Шойгу наразі відсторонено від керівництва військами, а оперативні командири безпосередньо інформують президента Володимира Путіна про хід війни в Україні.

За даними розвідки, російські офіцери і солдати, які мають досвід безпосередньої участі у війні, регулярно висміюють Шойгу через його неефективне і не схоже на дійсне керівництво, оскільки прогрес Росії закульгав.

"Шойгу довгий час намагався позбутися репутації людини, яка не має вагомого військового досвіду, оскільки більшу частину кар'єри він провів у будівельному секторі й у міністерстві з надзвичайних ситуацій", – пише британська розвідка.

Як відомо, у Росії Шойгу отримав прізвисько "фанерний маршал". Минулого тижня йому довелося визнати уповільнення наступу в Україні.


Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email