Президент України Петро Порошенко за останні чотири місяці неодноразово зустрічався з Віктором Медведчуком. Про це повідомляється в останньому розслідуванні програма «Схеми«. За даними журналістів, Медведчук приїжджав прямо на Банкову.

Коли автори розслідування вели таємну зйомку, то автомобілі Медведчука особливо не ховалися, проте коли людина з камерою наближалася, то зустріч всіляко намагалися приховати.

Як це було

24 жовтня о 17:09 біля бокового заїзду до Адміністрації президента журналісти «Схем» зняли автомобілі супроводу Медведчука. Назад автомобіль виїхав тільки о 18:37.

27 жовтня о 18:35 Кортеж Порошенкоа залишає АП. В 10.19 на Обухівській трасі кортеж Медведчука повертає в селищі, де живе Порошенко.

«Ми вирушаємо услід, щоб зафіксувати, чи не в гості до Порошенка приїхав Медведчук, але нас відразу, із застосуванням спецзасобів, зупиняє поліція» — йдеться в сюжеті.

У маєтку президента було зафіксовано відразу кілька автомобілів Медведчука.

«Там є один з «Мерседесів», на якому їздить Порошенко. Серед автомобілів охорона президент зауважує «Мерседес» супроводу Віктора Медведчука. Позашляховик з президентського кортежу перекриває вулицю, хоча всі машини президентської охорони після повернення Порошенка додому роз’їжджаються протягом 10 хвилин» — розповідається в сюжеті.

Приблизно о 20:02 позашляховик з кортежу президента стає посеред дороги і вмикає дальнє світло. Після цього з-за рогу президентського паркану виїхав «Мерседес».

«Схоже, ми зафіксували, як протягом одного тижня Порошенко і Медведчук зустрічалися, щонайменше, двічі, в АП і вдома у Порошенка» — відзначають автори розслідування.

Читайте також: Медведчук «відхрестився» від Порошенко 

Print Friendly, PDF & Email