У районі Київської Борщагівки на вулиці Гната Юри продовжують з’являтися МАФи на ринку «Колібріс». Навіть на славнозвісному сайті «ОЛХ» ширяться оголошення під назвою «Здам МАФ, Колібріс, Святошинський район». І поки кількість переглядів оголошень зростає, невдоволення місцевих жителів теж набирає обертів. Адже з появою нової «архітектурної споруди» вони отримують бонус — неприємний контингент, територію для розливайок, галас.

«Раніше тут була територія для відпочинку. А ще фонтан, не завжди функціонував, але був точно краще, ніж забудова цими магазинами. Зараз же генделики під мостом і високими масними столиками п’янички. Незрозуміло що», — мешканка району.

Якщо заглибитись в історію, то дійсно, ще у 1980 році на місці ринку «Колібріс» був фонтан і навколо зелені насадження. Деякі жителі району і досі пригадують, якою була територія ДО. Так на своїй сторінці у Facebook Лідія Волошина написала:

«Прожила 5 років з 76 по 81 і є, що пригадати. У басейні плавали червоні коропи які яких ми годували хлібом поруч з басейном стояла бочка з квасом. В універсамі можна було купити, що завгодно кіло креветок в картонній упаковці стояли 1 руб. 50 коп. Кролик відвареної цілий загорнутий в харчову плівку бери не хочу. Показана всім і за ціною і за якістю. А не по 150 грн. Кілограм. Морозиво від 7 коп. Плодово ягідне і найдорожче каштан в шоколаді 28 коп.»

 

Помічник народного депутата України Руслан Гончаров розказує, що підтримує ініціативу жителів і готовий розбиратися з незаконними МАФами.

«Зараз розбираємось, де побудували законний МАФ, а де «просто захотілось». У нас програма максимум – відновити порядок і створити зону відпочинку, прибрати МАФи і побудувати фонтан. Обіцяю, ми вирішимо це питання».

Команда Миколи Тищенко повідомляє, що чекає дублікати документів на землю від дирекції ринку, які за їхніми словами у них втрачені. А далі планує направити зусилля на відновлення фонтану та наведення ладу на цій території.

 

Print Friendly, PDF & Email