Народний депутат Семен Семенченко їздив до Грузії з дипломатичним паспортом. Хоча його туди НЕ ВІДПРАВЛЯЛИ. Про це повідомила народний депутат Ірина Геращенко з посиланням на отриману відповідь глави Верховної Ради Андрій Парубій на її запит.

«Вищезгаданий депутат не звертався до мене для оформлення йому в установленому порядку відрядження до Грузії в грудні 2018 і жодним чином не інформував про свої наміри відвідати цю країну в зазначений період», — сказано в документі.

Нагадаємо, 2 грудня в Грузії були заарештовані шестеро українців і один грузин — екс-бійці «Донбасу». В їх готельних номерах знайшли пістолети Беретта і Макарова, ручну автоматичну вогнепальну зброю і різні види боєприпасів.

Затримані нібито планували бути присутнім на мітингу опозиційної партії «Єдиний національний рух», яка незадоволена перемогою на президентських виборах Саломе Зурабішвілі.

Про те, що серед затриманих опинився і нардеп Семен Семенченко, заявили журналіст і блогер Андрій Дзіндзя, а також радник президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков.

Але Семенченко нібито «вдалося уникнути затримання через наявність у нього дипломатичного паспорта».

Print Friendly, PDF & Email