За фактом скарги студентки Наталії Бурейко на сексуальні домагання з боку людини, яка в соцмережах представляється як заступник начальника відділу Департаменту захисту економіки національної поліції Олександром Варченко, відкрито кримінальне провадження. Про це "КП" в Україні "розповіли в прес-службі прокуратури в Києві.

"Дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження відкрито за статтею "Загроза вбивства, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози" (ч.1 чт. 129 КК України)", - сказала керівник прес-служби столичної прокуратури Надія Максимець.

Розслідування справи доручено управлінню Служби безпеки в Києві. Причина -прокуратура втратила право здійснювати слідство, за нею залишено лише процесуальне керівництво, а поліція не може проводити слідство у справі, де замішаний або нібито замішаний її співробітник.

Тим часом в Нацполіціі також збираються розбиратися в скандалі.

Нагадаємо, домагання і загрози студентка отримувала з аккаунта, до якого сам Олександр Варченко заперечує свою причетність. Він вважає, що це атака на його дружину Ольгу Варченко - заступника директора Національного бюро розслідувань і колишньої співробітниці ГПУ.

Print Friendly, PDF & Email