Служба безпеки України зафіксувала нову хакерську атаку на об’єкти державних структур України. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

«Фахівці спецслужби зафіксували нову цілеспрямовану атаку на інформаційно-телекомунікаційні системи державних органів України. Хакери використовували нові зразки шкідливого програмного забезпечення, функціональні можливості якого передбачають віддалене адміністрування процесів операційної системи і копіювання файлів, стеження за діями користувачів, перехоплення паролів», — йдеться в повідомленні.

За результатами розслідування, проведеного фахівцями СБУ у взаємодії з відомою антивірусною компаніэю, встановлено, що ці комп’ютерні віруси є оновленими версіями бекдора Industoyer.

«Вони мають низку схожих характерних ознак, зокрема, використовують подібні фрагменти програмного коду, процедури розгортання, використання обчислювальних можливостей заражених систем тощо. Крім того зафіксовано використання окремих інструментів, що належать цьому хакерському угрупованню, які були виявлені в ході розслідування попередніх кібератак», — додали у відомстві.

Повідомляється, що СБУ встановила об’єкти зазначеної кібератаки, також надано допомогу в локалізації її наслідків і мінімізації кіберзагроз ІТ-інфраструктур органів державної влади.

Print Friendly, PDF & Email