За словами Надії Савченко, слідчі СБУ вимагають від її адвокатів негайного ознайомлення з матеріалами справи. В обмін нібито пропонують можливість бачитися з рідними, помічниками, відновити електронні ключі, відкрити рахунок в банку для реєстрації кандидатом в президенти України, передає Укрінформ. 

«Тобто, знову йде тиск і обмеження моєї політичної роботи в статусі народного депутата, якщо мої адвокати швидко не закінчать ознайомлення з матеріалами справи, щоб мене можна було встигнути засудить, винести мені обвинувальні вирок до президентських виборів … Я не піддаюся на тиск, я непохитна і я не буду обмежувати своїх адвокатів в цьому ознайомленні … і реагувати на такі заяви я можу тільки одним методом. Я оголошую сухе голодування, не просто без їжі, але і без води», – заявила Савченко.

Вона уточнила, що її сухе голодування триватиме до тих пір, поки їй не забезпечать відвідування банку, поки вона не відновить електронний ключ і не подасть декларацію в НАПК, і поки не дозволять відвідування її сестрі, матері, помічникам народного депутата у вільному доступі.

Нагадаємл, що 28 листопада, після операції на колінному суглобі, Надію Савченко одразу повернули до СІЗО.

Print Friendly, PDF & Email