Співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгірьов вважає, що українська сторона штучно підтримує російську економіку, а що стосується стану російської економіки, то по великому рахунку українська сторона її штучно підтримує. Про це він заявив в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

«Що стосується стану російської економіки, то по великому рахунку українська сторона її штучно підтримує. Адже 57% імпорту антрацитового вугілля припадає саме на долю України. При чому це вугілля видобувається на окупованих територіях Луганської та Донецької областей. І об’єми, які ми купуємо у Росії – 1,2 млрд доларів. Тому казати про те, що є певна стагнація російської економіки, це не відповідає дійсності», – заявив Дмитро Снєгірьов. З його слів, не відповідає дійсності й та інформація, що економічні санкції Заходу якимось чином впливають на економіку Росії.

«Я ще раз повторюся, що основним показником є стагнація економіки. А наразі Росія реалізує два амбітні економічні проекти – будівництво «Північного потоку-2» та будівництво «Турецького потоку». Відповідно, на реалізацію цих проектів потрібні величезні кошти. І кошти у РФ, на жаль, є»,– додав Снєгірьов.

Окрім того, зазначив гість програми, що за останні три роки РФ купила 3 підземні нафтові та газові сховища, зокрема, на території Німеччини та Австрії. «Тому ось це реальна картинка економіки Російської Федерації»,– підсумував Дмитро Снєгірьов.

Print Friendly, PDF & Email