Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі вирішив залишити пост голови опозиційної грузинської партії «Єдиний національний рух» (ЄНР). Своє рішення політик пояснив неможливістю здійснювати партійне керівництво на місці, передає Интерфакс.

«У партії необхідно постійне оновлення, тому зараз необхідні нові люди і побудова нових принципів управління партією. По-перше, Іванішвілі [Бідзіна Іванішвілі, голова правлячої партії» Грузинська мрія «] робить все, щоб не впустити мене в країну. По друге, деякі наші лідери перебувають у в’язниці. Все це ускладнює роботу нашої організації. Тому в цій ситуації необхідно обрання нового голови партії «Єдиний національний рух», — заявив Саакашвілі в соцмережах.

«Я думаю, Григол Вашадзе дуже добре провів президентську кампанію і особисто я підтримав би його на посаді голови нашої партії», — зазначив Саакашвілі.

За його словами, в даний час ЄНД підтримують 400 тисяч зареєстрованих активних прихильників, які повинні взяти участь в обранні голови партії.

У бесіді з журналістами лідери партії позитивно оцінили рішення Саакашвілі.

«Настало питання серйозного оновлення партії, тому найближчим часом ми проведемо з’їзд партії і оберемо нового голову», — заявив журналістам один з лідерів ЄНД Роман Гоцирідзе. При цьому він зазначив, що Саакашвілі залишиться лідером партії.

Print Friendly, PDF & Email