Ринок нерухомості Китаю відновлюється, при цьому деякі основні індекси продовжують покращуватись. У першому кварталі продажі 100 найбільших підприємств житлового будівництва КНР склали 1,76 трлн юанів. 

У березні середня ціна нових житлових будинків у 100 містах склала 16 178 юанів (2353 долари США) за квадратний метр, збільшившись у порівнянні з попереднім місяцем, що стало першим місячним зростанням з другої половини 2022 року, повідомила China Index Academy.

За попередньою статистикою, площа угод із новими будинками у 100 ключових містах у березні збільшилася більш ніж на 20 відсотків у місячному вирахуванні та приблизно на 40 відсотків у річному обчисленні.

За даними China Index Academy, у першому кварталі продажі 100 найбільших підприємств житлового будівництва Китаю склали 1,76 трлн юанів, збільшившись на 8,2% у річному обчисленні, що стало першим зростанням з 2022 року.

Аналітики кажуть, якщо житлова політика залишиться ефективною, а економіка стабільно покращуватиметься, очікується, що довіра покупців житла продовжить відновлюватися.

Академія також прогнозує, що ринок нерухомості Китаю залишиться стабільним у другому кварталі.

Збільшення пропозиції землі під житлову забудову свідчить про те, що ринок житла відновлюється, що також є відображенням відновлення довіри до ринку нерухомості.

За даними China Index Academy, один з основних показників покращення стану ринку нерухомості Китаю - затверджені пропозиції землі під житлову забудову в 50 ключових містах, якы збільшилися приблизно на 30 відсотків у річному обчисленні в березні.

Пропозиція землі демонструє сильну динаміку відновлення по всій країні, що також вказує на те, що ринок нерухомості Китаю відновлюється, кажуть експерти.

Так, 31 березня великий аукціон з продажу п'яти ділянок під житлову забудову в південно-китайському Шеньчжені пройшов успішно: заявки, що виграли, склали 7,2 млрд юанів.

Ставка премії вказує на те, що ентузіазм щодо інвестицій у придбання землі значно зріс, що є позитивним сигналом для сектора нерухомості, зазначають експерти.

Print Friendly, PDF & Email