Російські війська посилили інтенсивність обстрілів на донецькому напрямку, щоб відтягнути туди додаткові українські сили на тлі повідомлень про плани України щодо контрнаступу. Про це у суботу, 27 серпня, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

«Існує реальна ймовірність того, що Росія активізувала свої зусилля на Донбасі, намагаючись відтягнути або пов’язати додаткові українські підрозділи на тлі чуток про те, що Україна планує великий контрнаступ», — вважають у Міноборони Британії.

За останні п’ять днів збільшилася інтенсивність російських атак на донецькому напрямку Донбасу. На північ від Донецька йдуть запеклі бої в районі міст Сіверськ та Бахмут.

За даними британської розвідки, російські сили просунулися до центру селища Піски, що неподалік від Донецького аеропорту. Проте загалом російські війська досягли нечисленних територіальних успіхів.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email