25 квітня лідери партій «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов та Партії промисловців та підприємців Анатолій Кінах об’єднали зусилля заради розробки спільних програм і проектів економічного розвитку України. Про це повідомила прес-служба парії «РОЗУМНА СИЛА».

«Крок за кроком будемо йти до спільної мети – працювати конструктивно для реалізації поставлених цілей – економічного розвитку України, посилення ролі та впливу структур громадянського суспільства на прийняття державницьких рішень тощо. Ми не повинні бути сторонніми спостерігачами», — сказав Анатолій Кінах.

Сторони домовилися провести спільний форум, на який будуть запрошені парламентські та непарламентські партії, представники громадськості, експерти для обговорення подальших шляхів економічного розвитку країни, розвитку внутрішнього ринку і виробництва, зупинення відтоку кваліфікованих кадрів за кордон.

«Ми маємо приймати активну участь в формуванні правильно і продуктивного порядку денного країни, а це розвиток економіки, реальний добробут громадян», — сказав Олександр Соловйов.

Важливо працювати над захистом інвестицій, які прийдуть в Україну, зазначив Соловйов і додав, що «зараз інвестори бояться вкладати кошти в українську економіку, оскільки ганебні методи рейдерства далі стаються. Про це відкрито заявляють в посольствах країн ЄС в Україні та в офісі омбудсмена. Захистити себе законними методами інвестори поки не можуть. Тому наше завдання, окрім економічних програм розвитку, працювати над тим, щоб закон був рівний для всіх та викорінити практику рейдерства взагалі», — додав лідер партії «РОЗУМНА СИЛА».

Для ефективної реалізації поставлених цілей, аналітичного забезпечення та підготовки названого форуму лідери «РОЗУМНОЇ СИЛИ» та ПППУ створять робочу групу. Фахівці обох структур працюватимуть над розробкою економічних, соціальних, освітніх програм розвитку. Напрацьоване винесуть на громадське обговорення на вже зазначеному запланованому форумі.

Print Friendly, PDF & Email