Людмила Денисова  уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека не смогла встретиться с украинским журналистом Романом Сущенко.

Сегодня, 26 июля, омбудсмен Людмила Денисова на своей странице в Facebook написала — «Я зробила все для того, аби зустрітися із Романом Сущенком.
Усі необхідні документи надала ще 14 червня. Наступного дня, 15 червня отримала дозвіл Московського міського суду на відвідування Романа. Копію цього дозволу направила в Лєфортово того ж дня.

18 червня о 9.00 надала документи в Лєфортово. О 14.30 мені було відмовлено в зустрічі з Романом без будь-яких пояснень.

20 червня знову звернулася до Московського міського суду. Зустрічі з головою суду, мої щогодинні дзвінки, направлені листи з проханням пришвидшити рішення результату не дали.
Сьогодні, 26 червня, о 9.00 зустрілася із заступником голови суду Фоміним, який мав прийняти рішення. Він сказав, що «Питання по дозволу дуже складне, але він обов`язково прийме рішення сьогодні після 15 години».

Зараз рішення є.
У зустрічі з Романом Сущенком мені відмовлено.»

Так же Денисова отметила , что президент РФ Владимир Путин предоставил ей гарантии доступа к украиским политзаключенным в России и в Крыму. Она добавила, что российский омбудсмен Татьяна Москалькова не может добиться выполнения этих гарантий.

Print Friendly, PDF & Email