Окупанти та колаборанти евакуюються самі та з родинами з правого берега Дніпра.

Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

“Є достовірна інформація, що командування окупаційних військ не лише вищого, а й середнього рівня евакуювалося на лівий берег Дніпра. Також на лівий берег Дніпра свої родини перевезли колаборанти, які пішли служити оркам”, – повідомив Вілкул.

Він додав, що українські ракетно-артилерійські підрозділи знищили командний пункт ворога в Бериславському районі Херсонської області, завдано ураження по зосередженню ворога в Нововоскресенському та Чкаловому, по контрольно-спостережним пунктам орків в Нововознесенському та Дудчанах.

Також у Дудчанах та Давидовому Броді знищено два склади боєприпасів.

Протягом тижня нашою авіацією нанесено удари по районах зосередження підрозділів та складу боєприпасів в Архангельському, по району зосередження живої сили та техніки противника поблизу Високопілля. Також українська авіація вразила ворожий опорний пункт та скупчення ворожої живої сили та техніки у Новопетрівці та у Ольгиному.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email