Російська Федерація офіційно внесла на розгляд Генасамблеї ООН проект резолюції з інформаційної безпеки. Про це заявила в четвер на брифінгу офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, повідомляє ТАСС.

«Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров не раз зазначав у своїх інтерв’ю, що Росія внесе на розгляд першого комітету Генеральної асамблеї ООН проект резолюції з міжнародної інформаційної безпеки. 12 жовтня проект згаданого документа був офіційно внесений на розгляд Генеральної асамблеї «, — сказала вона.

Захарова пояснила, що Резолюція націлена на прийняття світовим співтовариством правил відповідальної поведінки держави в інфопросторі. Росія також хоче акцентувати увагу на виключно мирному використанні інформаційно-комунікаційних технологій, невтручанні у внутрішні справи інших держав та повазі суверенітету інших держав.

За словами дипломата, резолюція покликана захистити цифрову середу «від наклепників, провокаторів» і дій країн, «які, користуючись технологічною перевагою, хочуть диктувати волю іншим державам».

Print Friendly, PDF & Email