У Росії високоточна зброя перебуває на межі вичерпання, а резерву за деякими видами ракет майже немає. Про це розповів представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю РБК-Україна, яке було опубліковано у суботу, 27 серпня.

«Високоточна зброя у них вже на межі. За всіма нормативними документами вони повинні мати 30% резерву, а її за деякими видами ракет уже майже немає. Наприклад, за тими ж Іскандерами. Тому вони будуть використовувати інші засоби ураження. Вони зараз активно використовують Ураган, Смерч – це те, що дозволяє обстрілювати на короткій дистанції, на 70-80, максимум до 100 кілометрів», — сказав Скібіцький.

Він зазначив, що за підрахунками розвідки, у РФ залишилося не більш як 45% ракет, які були до початку війни. Зокрема, Іскандерів залишилося приблизно 20% від того, що було, а може навіть менше, також залишилася не така вже велика кількість Калібрів.

«Тому вони використовують ці X-22 та С-300 у наземному варіанті. Але ці запаси вичерпуються», — зазначив представник ГУР.

Щодо ракет Кинжал, то, за словами Скібіцького, їх у Росії залишилося 30-40 штук.

«Вони їх застосовували, це ефективна зброя, але використовується для демонстрації сили як для нас, так і для наших партнерів. У тому числі для США та Китаю, показуючи, що мають гіперзвукове озброєння», — додав він.

Скібіцький додав, що ці зразки першими надійшли на озброєння, проте вони не пішли в масове виробництво.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email