За три роки Москва завжди знаходила причини, щоб не давати можливість діалогу, зазначив президент України.

Український президент Володимир Зеленський не вірить у можливість діалогу із Росією. Про це він сказав під час спілкування із представниками африканських ЗМІ, повідомляє Інтерфакс-Україна у четвер, 4 серпня.

«Вони (росіяни – ред.) не пропонують нам діалог. Вони пропонують нам здатися», – заявив Зеленський.

За словами президента, за три роки при владі він зробив багато спроб організувати прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Я дзвонив йому багато разів», — сказав Зеленський, зазначивши, що «вони завжди знаходили причини, щоб не давати можливість діалогу».

«Коли вони зайшли окупувати нас тут, що я маю робити? Подзвонити ще раз? Це не діалог і не примирення. Це ультиматум. Він звучить так: «Якщо ви не зробите так, як ми хочемо, ми вас вбиватимемо», – сказав Зеленський, додавши: «Вони нам зав’язують руки, відрізають мову, а потім кажуть, що готові до діалогу».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email