У Конгресі висловили впевненість у тому, що президент України Володимир Зеленський "матиме двопартійну підтримку".
Майбутня Палата представників Конгресу США, яку контролюватиме Республіканська партія, продовжуватиме підтримувати Україну, але робитиме це з більшою підзвітністю. Про це у неділю, 27 листопада, пише Bloomberg.

Зокрема, Майкл Маккол, який претендує на посаду голови Комітету із закордонних справ, зазначив, що республіканці мають намір "забезпечити більший нагляд, прозорість та підзвітність".

Майк Тернер, старший республіканець у Комітеті з розвідки, критично оцінив той факт, що лише 8 млрд із 40 млрд доларів, прийнятих у травні, були направлені безпосередньо на озброєння України.

"Це гроші американських платників податків, які йдуть в Україну. Чи зменшує це наше бажання допомогти українському народу боротися? Ні, але ми робитимемо це відповідально", - сказав політик.

За словами конгресмена, республіканці мають переконатися, що Україна "отримає те, що їй потрібно", зокрема, критично важливе озброєння.

"Ми повинні переконатися, що працюємо з партнерами та створюємо систему протиповітряної оборони. Щоб захистити Київ, захистити їхню інфраструктуру", - додав Тернер.

Конгресмен додав необхідність роботи США з партнерами, щоби поставити Україні систему ППО для захисту Києва та інфраструктури.

Print Friendly, PDF & Email