Глава Кремля впевнений, що вибухи на газопроводах у Балтійському морі було організовано американськими спецслужбами.
Президент РФ Володимир Путін переконаний, що за вибухами на газопроводах Північний потік стоять спецслужби США. Про це він заявив в ефірі телеканалу Росія-24.

Путін послався на публікацію американського журналіста Сеймура Херша, який раніше заявляв, що вибухи на трубопроводах нібито було скоєно за розпорядженням президента США Джо Байдена.

"Американський журналіст, який став відомим зараз у світі, провів таке розслідування і дійшов висновку, що цей вибух на газопроводах був організований спецслужбами США. Я повністю згоден з такими висновками", - сказав Путін в інтерв'ю.

Відповідаючи на запитання, чи стане відома колись правда про те, що насправді сталося на газопроводах, і чи буде інцидент реально розслідуваний, він сказав: "Думаю, що цього буде важко досягти. Але колись, мабуть, розкриється, що і як було зроблено.

Також глава Кремля заявив, що Росія після запитів до ООН, пов'язаних з виявленням на стику труб Північного потоку маячка, отримала відповідь, що цей предмет є безпечним, і Москві відмовили в участі в розслідуванні.

Print Friendly, PDF & Email