Напередодні президентських і парламентських виборів в Україні Кремль обрав тактику вичікування, щоб «подивитися, що буде на виборах».

Таку думку висловив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський в коментарі Апострофу, — повідомляє Главред.

«Путін від України ніколи не відчепиться. Завданням Путіна і його оточення є знищення України як суверенної держави і повного підпорядкування її так званому «русскому миру «. Зараз ситуація так швидко змінюється, що тут взагалі важко щось прогнозувати. Але, швидше за все, зараз в Москві обрали тактику вичікування, щоб подивитися, що буде на виборах в Україні. у Кремлі чекають, що з’явиться керівництво, яке їх більше влаштовує «, — говорить Піонтковський.

За словами політолога, деякі кандидати в президенти України майже відкрито заявляють, що чинна влада «не вміє розмовляти з росіянами».

«Ми краще знаємо і краще домовимося». У Москві це уважно слухають і чекають. Але для Москви розмова може бути тільки одна — більша кількість поступок і велика капітуляція. Ці кандидати в президенти України — чесні українські патріоти, але вони до кінця не розуміють природу російської влади і мають якісь ілюзії, що приїдуть, сядуть з (Володимиром) Путіним, щось напишуть на папірці і домовляться. Але такого не буде. А Москва поки вирішила почекати і подивитися, що з цього вийде «, — підсумував Піонтковський.

Нагадаємо, президентська кампанія в Україні стартувала 31 грудня. Передвиборна агітація кандидата дозволяється до 00.00 29 березня 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email