На нашому підприємстві ще з початку карантину було запроваджено особливий режим: ввели обов’язковий температурний скринінг, забезпечили співробітників додатковими засобами індивідуального захисту (маски, респіратори, антисептики, тощо), проводимо регулярні експрес тести співробітників на COVID-19, посилили дезінфекції офісних приміщень та транспорту (після кожного рейсу), а також  виробничих приміщень, цехів.

Однак співробітників птахофабрики захворіли на коронавірусну інфекцію. Після перших випадків захворювання, усі працівники, які відчували найменші ознаки ГРЗ чи інші простудні симптоми, відразу були направлені до лікаря та переходили на самоізоляцію до отримання результатів тесту ПРЛ. Тестування в державній лабораторії тривалий процес і займає майже три тижні. Весь цей час працівники перебували на самоізоляції.

В той же час було прийняте рішення — коштом підприємства проводити аналізи в приватних лабораторіях. Також всі наші співробітники забезпечені медичним страхування, яке оплатила фабрика. На сьогодні вже є отримані перші негативні тести. Згідно протоколу ВООЗ, вже після двох негативних результатів тестування, працівники зможуть бути допущеними до роботи.

Додамо, що наразі після обстеження та консультацій із лікарями усі хворі відправлені на самоізоляцію та проходять лікування вдома. Стан працівників задовільний, захворювання перетікає у легкій формі

Зі своєї сторони тримаємо зв’язок із тими, у кого підтверджене захворювання та тими, хто увійшов в контактну групу. Слідкуємо за їхнім станом здоров’я тафінансово допомагає у разі необхідності. Зазначимо, що по підприємству немає збільшення кількості лікарняних. У частини осіб із контактного кола, результати тестування були негативні і вони повертаються до роботи.

На завершення додамо, що Володимир-Волинська птахофабрика сертифікована за стандартом ISO 22000 та реалізує свою роботу відповідно до системи HACCP, що гарантує біобезпеку продукції на всіх етапах виробництва, навіть в звичайному режимі роботи. Крім того, відповідно до досліджень та заяви Європейського агентства з безпеки продуктів харчування (EFSA), інфекція коронавірусу не передається через їжу, тому вимиті та термічно оброблені належним чином продукти не несуть небезпеки.

Тому запевняємо, що загрози закриття фабрики наразі немає та ситуація на виробництві знаходиться під повним контролем. Епікур виробляється у достатніх обсягах та у безпечних умовах для того, щоб вчасно з’являтись на полицях магазинів та на столі у споживача.

Як і все суспільство ми стурбовані загрозою пандемії. Для нас здоров’я і безпека завжди була головним пріоритетом. Ми несемо соціальну відповідальність за кожного працівника та регіон, де працюємо. Володимир-Волинська птахофабрика вже закупила та передала  апарат ШВЛ, кисневий концентратор,  понад 100 комплектів костюмів спецзахисту, масок, бахіли та інші засоби захисту для лікарні у Володимир-Волинському.

Просимо не панікувати та запевняємо, що ситуацію взяли під контроль.

Пресслужба Володимир-Волинської птахофабрики

Print Friendly, PDF & Email