Принаймні дев’ять людей загинули під час стрілянини в бразильській початковій школі. Як повідомляє Reuters, двоє молодих озброєних чоловіків були помічені на вході до будівлі, після потрапляння всередину вони відкрили вогонь по присутніх. 

За даними поліції Сан-Паулу, серед загиблих п’ятеро школярів, один дорослий, який працював у будівлі, один перехожий, який стояв біля школи і двоє нападників підліткового віку. 

Крім того принаймні 17 людей, в основному діти, отримали вогнепальні поранення різного ступеня важкості та були доставлені в лікарні, повідомляється в офіційній заяві поліції. Стан їхнього здоров’я поки не відомий.

За даними слідства, двоє підлітків, з масками на обличчі, увійшли до будівлі школи, де знаходилося близько 1000 учнів і почали стріляти близько 9:30 за місцевим часом. Після стрілянини по оточуючих зловмисники застрелили один одного. 

Ще одна стрілянина відбулася приблизно за 500 метрів від школи незадовго до вищезазначених подій. Поліція встановлює, чи були ці два інциденти пов’язані між собою.

Нагадаємо, що 8 листопада колишній морпіх Іан Давід Лонг відкрив вогонь по відвідучам бару Borderline Bar & Grill у Каліфорнії. В результаті загинуло 13 осіб, включаючи стрілка. 

Print Friendly, PDF & Email