Інтимне життя є невід’ємною та дуже важливою частиною життя та здоров’я кожного. Використання засобів контрацепції вбережуть користувача від інфекцій, що можуть передаватися при статевому контакті. Презерватив - це бар’єрний вид захист, і тільки він захищає від такого виду зараження, але для такого аби він був ефективним потрібно його правильно використовувати та підбирати. Асортимент презервативів вражає своїм різноманіттям, адже вони є з різноманітними ароматизаторами, сповільнюючі чи пришвидшуючі, охолоджуючі чи зігріваючі, а придбати їх можна за посиланням https://www.watsons.ua/uk/zdorovya/intimni-tovari/prezervativi/c/K8001.

Як правильно вибрати розмір та ширину?

Кожен із нас має свій особливий розмір взуття, одягу та навіть шапки. Так само і чоловічий статевий орган має кожен різний розмір та ширину. Часто, чоловіки думають що завдяки властивості розтягуватися, всі презервативи підійдуть, але ця думка є помилковою. Неправильно обраний латексний виріб буде рватися та зісковзувати, що створює дискомфорт у його використанні. І відповідно до цього, при купівлі презервативів необхідно звертати особливу увагу на його характеристики. Компанії, що виробляються презервативи пропонують розмірну сітку:

  • Ширина - 4.45 см, Довжина - 16 см.

  • Ширина - 5.0 см, Довжина - 20 см.

  • Ширина - 5.4 см, Довжина - 20.07 см.

  • Ширина - 5.7 см, Довжина - 20.5 см.

Перед першим використання чоловіки мають знати відповідний розмір, обрати підходящий товар та насолоджувати з безпекою.

Типи, форми та текстури

Ми вже давно звикли до широкого асортименту абсолютно всіх можливих товарів, і засоби контрацепції не відстають у цьому. Можна вибрати довжину, ширину, товщину, ароматизатор, матеріал та текстуру. Презерватив - це саме той товар, який тяжко обрати по тому, що написано на упаковці, адже тут головне відчуття, тому радити щось тяжко.

Латексні презервативи є найбільш розповсюдженими, а сам латекс - це натуральна гума, яка отримується із переробленої деревини. Секрет їх популярності у відносній дешевизні та відмінній міцності. Хоча близько 10% населення мають підвищену чутливість до даного матеріалу. Якщо після використання з’явилися алергічні реакції, необхідно звернутися до лікаря. Використання латексних презервативів та інтим-гелів на жирній основі не рекомендується, адже у такому випадку засіб контрацепції буде пошкодженим.

Якщо раптом Ви помітили підвищену чутливість до латексу, то найкращою заміною буде поліуретанові презервативи. Вони виготовляються із пластику та є більш тонкими. Їх використання дозволяє сексу бути максимально природнім.

Прочитайте інструкцію перед використанням

Звичка вивчати інструкцію перед використання тих, чи інших товарів - є дуже корисною. Якщо Ви бачите на упакуванні напис, що презерватив підходить для тривалого задоволення, то це відразу дає Вам зрозуміти, що на засобі для контрацепції є крем, який знижує чутливість чоловіка та продовжує час інтиму. Якщо Ваша ціль додати гострих відчуттів, то використання ультратонких презервативів може допомогти.

Print Friendly, PDF & Email