Для того щоб ця робота була абсолютно результативною, всі подробиці не розкриваються.
Збройні сили України активно просуваються на півдні і вже досягли певних результатів. На цьому наголосила начальник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону Єдині новини.

За її словами, позитивні новини з фронту є, але поки що їх не можна озвучувати.

"Перспективи у нас залишаються досить прозорими та зрозумілими. Справді, ми прямуємо в цьому напрямі досить потужним кроком, як для ворога. Наша робота має певні результати, які ми просто зараз ще не можемо озвучити. Але можу сказати, що позитивні новини є і це свідчить про те, що наша робота просувається. Але для того, щоб вона була абсолютно результативною, потрібно трохи почекати і тоді про неї дізнаються усі", - заявила Гуменюк.

Також вона розповіла, що російські окупанти вже страждають від такої роботи ЗСУ. За словами Гуменюк, це очевидно, оскільки ворог вдається до передислокації.

"Те, що будуть відпрацьовані напрямки, це абсолютно точно і вони продовжують бути в розробці. І найближчим часом це буде не лише озвучено, а й очевидно. Сподіватися на жест доброї волі не варто, ми працюємо потужно, для того, щоб усі "жести" їм вказували на правильний напрям", - резюмувала Гуменюк.

Print Friendly, PDF & Email