Росія передислокувала «Іскандери» ближче до українського кордону. Тепер в радіус їх ураження входить Київ, що є реальною загрозою. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак на українському телебаченні, передає УНН.

«Південний округ Російської Федерації має бригаду ракет «Іскандер», яка розташована в районі Краснодара. За останній місяць вони перекинули дивізіон на кордон з Україною, 50 км. Якби він перебував на старому місці, де він був до цього, він би не діставав до Києва. Сьогодні він перекриває навіть Київ. Це загроза», — сказав Полторак.

Він зазначив, що за останні кілька тижнів Росія значно посилила свої угруповання на кордоні з Україною.

«Вони збільшили свої війська на три батальйони тактичної групи, в тому числі туди ввели батальйони, які брали участь в агресії проти України в 2014-2015 роках. За останні два місяці кількість танків збільшилася на 300 одиниць», — зазначив Полторак.

Міністр також повідомив, що українську армію було значно посилено з моменту введення воєнного стану в 10 областях України. За ці два тижні на озброєння армії вже надійшло понад 100 одиниць техніки. До кінця воєнного стану планується отримання понад 200 одиниць техніки.

Print Friendly, PDF & Email