Посольство Китаю в Україні підготувало партію теплих і гарних подарунків для дітей, які перебувають у скрутних умовах. Українські діти зможуть безкоштовно отримати іграшку, сувенір, смачні цукерки та інші цікаві речі.

Про це посольство повідомило на власній сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Новий рік все ближче і ближче, і Весна вже в дорозі! На юних українців чекає 2023-й рік Кролика за місячним календарем. У китайській культурі кролик є символом розуму та бадьорості. У цей непростий час Посольство Китайської Народної Республіки в Україні підготувало партію теплих і гарних подарунків для дітей, які перебувають у скрутних умовах", - зазначили в посольстві.

Діти України зможуть безкоштовно отримати іграшку, сувенір, солодощі та інші цікаві речі. Батьки або небайдужі люди можуть замовити ці подарунки своїм діточкам і тим, які цього потребують.
Для цього вам необхідно до 11 грудня надіслати на електронну адресу chinaembassygifts@gmail.com наступну інформацію: ім'я, вік і стать дитини, місце проживання (область, місто тощо), адресу та номер телефону отримувача.

У посольстві зазначили, що відправлять подарунки Новою Поштою або Укрпоштою у будь-який куточок України.

"Ми сподіваємось, що у рік Кролика українські хлопчики та дівчатка зможуть здійснити усі свої мрії, а на них чекатимуть щастя та мирне життя", - повідомили у посольстві.

Print Friendly, PDF & Email