Республіканці можуть посилити свої позиції в Конгресі та Сенаті США, але це жодним чином не вплине на підтримку України.

Про це на брифінгу повідомив голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

“Сьогодні вже є певні прогнози щодо результатів виборів у США. Це певна політична традиція у США, коли президент – демократ, то на проміжних виборах американці зазвичай голосують за протилежну партію… Ми прогнозуємо, що Республіканська партія посилить свої позиції в Конгресі, Сенаті. Але це жодним чином не вплине на підтримку України”, – заявив він.

Мережко наголосив, що наразі Україна має двопартійну підтримку США.

“Хто б не переміг на цих виборах, це не буде мати жодного негативного впливу. Навіть навпаки. Ми очікуємо, що підтримка України буде посилюватися. Нещодавно у нас перебували декілька представників Республіканської партії в Києві, ми зустрічалися з ними. Та ми побачили дуже чітко та явно, що підтримка України буде тільки посилюватися. Ми говоримо тут і про ленд-ліз, і про фінансову допомогу з урахуванням складнощів і проблем, які, на жаль, є. Але я запевняю, що ми будемо розвивати наші відносини. Та очікувати лише на їх покращення”, – підкреслив Мережко.

За його словами, переважна більшість республіканців підтримує Україну.

“А поодинокі та навіть маргінальні голоси скептиків не мають жодного впливу. Навіть навпаки. Вони викликають хвилю обурення з боку республіканців”, – додав депутат.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email