Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який має намір балотуватися на президентських виборах в березні 2019 року, виступив за внесення змін до Конституції України.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Цензор.нет», — передає видання Букви.

«Я вважаю, що Україні потрібно змінити Конституцію, ліквідувати посаду прем’єр-міністра, щоб президент, обраний лідер, очолив Уряд, для того, щоб у людей було з кого спитати. Зараз багато чиновників — а нема з кого спитати. І всі один на друга кивають, а нормальна людина залишається без захисту «, — підкреслив політик.

Ляшко навів як приклад ситуацію з відсутністю опалення в Кривому Розі та Павлограді.

«Коли ми у Прем’єра запитували під час засідання Уряду:» Чому в Кривому Розі немає тепла? «Кивають на» Теплокомуненерго «,» Теплокомуненерго «киває на» Фонд майна «, а» Фонд майна «киває ще на когось. І тільки мільйон жителів Кривого Рогу сидять без тепла. Їм байдуже — «Теплокомуненерго», «Нафтогаз», Уряд або Президент. Їм потрібно тепло, щоб їхні діти там не мерзли, щоб в Павлоградський лікарні теж не під трьома ковдрами хворі спали, і тому в країні в цьому плані треба наводити порядок «, — заявив лідер» радикалів «.

Він уточнив, що пропонує створити «жорстку президентську вертикаль».

«Тимошенко (лідер» Батьківщини «Юлія Тимошенко, — ред.) пропонує канцлера. Хтось пропонує ще якісь системи. Я пропоную жорстку президентську вертикаль влади», — розповів політик.

За словами Ляшка, він також має намір ініціювати підпорядкування всіх силових органів Парламенту шляхом внесення відповідних змін до законодавства і домогтися скорочення кількості народних депутатів.

 

Print Friendly, PDF & Email