У Головному управлінні ДСНС області існувала ціла схема незаконного збагачення. Її зупинили співробітники управління СБУ в Херсонській області. Так, згідно з офіційною інформацією, у Херсоні було припинено протиправний механізм вимагання і отримання неправомірноі вигоди та системних «відкатів», за яким стояли посадовці керівної ланки Служби порятунку області. Про це повідомляє телеграм-канал Пральня на Банковій. 

В ході виконання своїх службових обов’язків співробітники ДСНС виявляли правопорушення та створювали умови для звернення підприємців до власного ПП для погодження проектної документації та облаштування засобами протипожежної безпеки, в точу числі і комунальні та державні заклади області за державні кошти.

За результатами проведених заходів працівниками спецпідрозділу СБУ затримано «на гарячому» заступника начальника ГУ ДСНС України в Херсонській області та начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ГУ ДСНС України в Херсонської області, які за посередництва директора підконтрольного підприємства отримали від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 60 тисяч гривень в обмін на погодження проектної документації та нібито подальше облаштування засобами протипожежної безпеки.

Читайте також: 100 доларів за оформлення євробляхи. В Одесі затримила митника за хабарі 

Print Friendly, PDF & Email