Посадових осіб КП «Київтеплоенерго» і однієї з приватних фірм підозрюють у розкраданні 38 млн грн держкоштів, виділених на охорону об’єктів комунального підприємства.

Про це повідомили в СБУ.

Так, відповідно до укладених договорів, охоронна компанія – переможець тендеру на забезпечення фізичної охорони об’єктів КП КМДА «Київтеплоенерго», в тому числі об’єктів критичної інфраструктури, повинна була забезпечити надання охоронних послуг відповідно до чинного законодавства професійними охоронцями з відповідною кваліфікацією за більш ніж 100 цілодобовими охоронними постами.

В той же час, досудовим розслідуванням встановлено, що охоронна компанія фактично імітувала надання охоронних послуг, не мала у штаті достатньої кількості охоронців для виконання умов договору та залучала до чергувань сторонніх непрацевлаштованих осіб без відповідної кваліфікації. Крім того, слідчими діями задокументовано фактичну відсутність будь-якої охорони за рядом об’єктів систем життєзабезпечення міста.

При цьому, перебуваючи у змові із керівництвом охоронної компанії, посадові особи КП КМДА «Київтеплоенерго» щомісячно підписували акти прийнятих послуг та перераховували зловмисникам кошти за фактично ненадані охоронні послуги без претензій до їх якості.

За даним фактом директору департаменту безпеки КП КМДА «Київтеплоенерго» Фурсі Д.А. повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК України, а директору охоронної компанії ПП «Регіональний охоронний союз» Павлюку Р.В. повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.

Слідчі дії тривають.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email