Команда кандидата у президенти України, чинного глави держави Петра Порошенка запевняє, що в другому турі президентських виборів визнає будь-який вибір українського народу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам у штабі Порошенка голова фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов. «Україна – демократична країна, і наша команда визнає будь-які результати», — заявив він.

За словами Герасимова, Конституція України визначає народ головним джерелом влади.

«Перший тур визнаний демократичним і повністю таким, який відповідає міжнародним стандартам», — наголосив голова фракції «БПП» та висловив сподівання, що другий тур пройде так само демократично, як і перший. «Ми приймемо будь-який висновок і будь-який вибір українського народу», — підкреслив Герасимов. За його словами, «після будь-якого випадку наше завдання буде — тримати і робити все для того, щоб ми не звернули з нашого стратегічного напрямку розвитку». Як повідомляв УНІАН, ЦВК оприлюднила останні дані щодо явки виборців станом на 15:00. Відомості про активність виборців станом на 15:00 передали 110 виборчих округів. За даними з цих округів, явка склала 45,32%.

Print Friendly, PDF & Email