Президент України Петро Порошенко вважає, що в Україні існує велика небезпека популізму, який може привести до повторення подій, що відбуваються зараз в Венесуелі.

«У нас дуже велика небезпека популізму. Є ті, хто не розуміє, що це означає і заявляють, що у нас буде фіксована ціна, нижче ніж ринкова, на певні продукти для людей … Це Ніколас Мадуро робив в Венесуелі. Громадяни країни вийшли з протестами на вулиці своїх міст, оскільки луснуло їх терпіння і вони сказали ні популізму «, — заявив президент в ході організованого Фондом Віктора Пінчука» Українського сніданку «на форумі в Давосі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, опозиція скликала жителів Каракаса та інших міст країни на акції протесту проти Мадуро через розгін із застосуванням сльозогінного газу маніфестантів і відсторонення Гуаідо з посади голови Національної асамблеї.

Венесуела знаходиться в стані затяжної кризи в соціальній сфері, економіці і політиці. Нещодавно Мадуро вступив у другий президентський термін, хоча вибори президента багато країн визнали нелегітимними.

Джерело 

Print Friendly, PDF & Email